Kochani!
Mamy dla Was krótką relację z dzisiejszego spotkania w Wiknie z inwestorem w sprawie budowanej kanalizacji i sieci wodnej!
Na razie inwestycja dotyczy głównie mieszkańców Wikna - nowa sieć wodociągowa i kanalizacyjna ciągnie się od Gawry, biegnie koło stadniny koni, Bombonierki, w stronę Jabłonki.
WAŻNE! Tam, gdzie będzie biegł nowy wodociąg*, tam odcięta będzie woda ze starego wodociągu, więc nie zdziwmy się, gdy nagle zabraknie jej w kranie... 
Nie wiadomo jednak, w jakim terminie dokładnie to nastąpi (wiemy tylko, że koniec inwestycji zaplanowany jest na listopad br.).
*Dotyczy to właścicieli działek, w okolicach których wbite są w drogę pomalowane paliki - tam będzie biegł nowy wodociąg.

Zapraszamy na oficjalny kanał YouTube Towarzystwa Rozwoju Okolic Omulewa "Razem dla wszystkich"!
Znajdziecie tam mnóstwo filmików z naszych imprez, festynów, zabaw, spotkań i rozmów z mieszkańcami Krainy 7 Osobliwości.
To już 15 lat działamy RAZEM dla WSZYSTKICH!  Powspominajcie z nami te najpiękniejsze chwile...
P.S. Jeśli ktoś chciałby się podzielić i umieścić na naszym kanale filmik własnego autorstwa dotyczący Krainy 7 Osobliwości - zapraszamy do kontaktu!

Kochani! Działamy „RAZEM DLA WSZYSTKICH” już od 15 lat!
Równe 15 lat temu -> 10 kwietnia 2006 roku, nasze Stowarzyszenie oficjalnie uzyskało wpis do rejestru stowarzyszeń!
W tym szczególnie wyjątkowym dla nas dniu, wszystkim Paniom, a zwłaszcza Członkiniom Stowarzyszenia i Mieszkankom Krainy 7 Osobliwości, składamy najpiękniejsze życzenia! Dużo dużo zdrowia, spełnienia marzeń, szczęścia osobistego, samorealizacji, sukcesów zawodowych i prywatnych, nieskończonych pokładów siły i dobrej energii oraz mnóstwa pogody ducha i dobrego humoru na co dzień!

Drogie Panie, pamiętajcie: "Gdzie kilka kobiet weźmie się za sprawę jednej, tam żaden mężczyzna pochlebiać sobie nie może, aby im mógł stawić czoło..." (J. I. Kraszewski)
We wrześniu 2019 roku obchodziliśmy 5-te urodziny naszej "Krainy 7 osobliwości".

Chociaż w tym roku nie bardzo widać nasze działania , nie oznacza to, że Stowarzyszenie nic nie robi. Odwołane zostały nasze festyny, szkolenia, warsztaty ale w spokoju pracujemy dalej. Na terenie Jabłonki, Nataci Wielkiej i Małej postawiliśmy tabliczki z numerami budynków. Do tej pory karetka pogotowia, kurier czy inne osoby miały trudności z dotarciem do określonej osoby. Ozdobą naszej „Krainy 7 osobliwości” będą też nowe rośliny ozdobne, ale efekt zobaczymy na wiosnę. Myślę, że będzie ładniej i łatwiej.
Efekty naszej pracy widać po wizerunku małego Wodnika na ternie Wikna, Jabłonki, Nataci Dużej i Nataci Małej. Niewiele byśmy zdziałali gdyby nie sponsorzy.Tabliczki zostały sfinansowane z programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Nidzickiego Funduszu Lokalnego. Za pomoc w realizacji dziękuję Sołectwu Jabłonka oraz pracownikom Urzędu Miejskiego w Nidzicy.