Pamiętajcie, że wciąż możecie oglądać wystawę naszych lokalnych artystów z Kraina Siedmiu Osobliwości od poniedziałku do piątku w godzinach  9:00 - 17:00 w  Świetlica w Jabłonce !


CZEKAMY NA WAS W ŚWIETLICY W JABŁONCE! 

-> Wystawę dofinansowano ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Nidzicki Fundusz Lokalny i Starostwo Powiatowe w Nidzicy.

23.07.2021r zapraszamy wszystkich Mieszkańców, Sympatyków i Gości odwiedzających Krainę 7 Osobliwości na wernisaż wystawy pt. "Sztuka nad Omulewem II"
Podczas wernisażu zobaczycie niezwykle interesującą i różnorodną twórczość lokalnych artystów i rzemieślników.
START: 15:30 w świetlicy wiejskiej w Jabłonce.
Serdecznie zapraszamy!
--------------------------------------------------
Dofinansowano ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Nidzicki Fundusz Lokalny i Starostwo Powiatowe w Nidzicy.

Kochani!
Mamy dla Was dobre wieści!. W ramach programu Działaj Lokalnie otrzymaliśmy grant na realizację drugiej edycji wystawy prac naszych lokalnych artystów i rzemieślników pt. „Sztuka nad Omulewem II”!

Podczas wystawy zobaczycie niezwykle interesującą i różnorodną twórczość naszych mieszkańców Kraina Siedmiu Osobliwości. Podczas wernisażu wystawy będzie okazja porozmawiać z lokalnymi twórcami. Więcej szczegółów zdradzimy już niebawem.

Niepowtarzalny klimat, urzekające Jezioro Omulew ukryte w sercu Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, magiczne odgłosy budzącego się poranka, szum trzcin, śpiew ptaków i ten zapach unoszący się w powietrzu sprawiają, że twórcy w Kraina Siedmiu Osobliwości czują się jak ryba w wodzie!
A niepodważalnym dowodem na to są kolejne i kolejne dzieła, które u nas powstają!
Tym razem światło dzienne ujrzała nowa książka Autorki Pani Janki Malinowskiej - tomik wierszy pt. "Pisane w ogrodzie".

PANI JANCE MALINOWSKIEJ GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW I OWOCNEJ PRACY!