Festyn jak zwykle udany dlatego dziękujemy tym , którzy pomogli nam go zorganizować. Bez wsparcia finansowego i rzeczowego nie moglibyśmy wiele zorganizować.Dzisiejszy festyn oraz Konkurs kulinarny „Dary lasu i jeziora na talerzu” dofinansowano ze środków Gminy Nidzica i funduszu sołeckiego Sołectwa Jabłonka oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nidzicy
Oprócz tego chcemy podziękować pozostałym sponsorom i przyjaciołom, dzięki któremu w tym roku jak i od lat możemy organizować dla Was tę wspaniałą imprezę.
Panu Jackowi Kosmali Burmistrzowi Nidzicy, Pani Basi Mar,gol z Nidzickiego Funduszu Lokalnego, Proboszczowi naszej Parafii ks. Krzysztofowi Kuleszo, Firmie Tymbark, Panu Dariuszowi Grzebała Prezesowi „Źródlanej Wioski „ Państwu Agnieszce i Jackowi Dachowskim, Hannie i Markowi Stankiewiczom , Barbarze i Kazimierzowi Olszańskim, Panu Leszkowi Pepłowskiemu, radnemu Gminy Nidzica , Zajazdowi Myśliwskiemu Wikno, Agroturystyka Ranczo, Frajdzie w Jabłonce, Jance Malinowskiej, Sala Zabaw „Madagaskar” w Nidzicy, Spółdzielni Socjalnej „u Mamy” w Nataci, Panu Romanowi Gąsiorowskiemu z Wikna.

Przede wszystkim jednak za pomoc w organizacji dziękujemy mieszkańcom Sołectwa Jabłonka i Sołectwa Wikno oraz turystom, którzy tak chętnie nam pomagają w przygotowaniach i sprzątaniu po Festynie. Festyn prowadziła niezawodna i jedyna w swoim rodzaju Hanka Trochimowicz.
Organizatorem głównym dzisiejszej imprezy jest Towarzystwo Rozwoju Okolic „Omulewa „Razem dla wszystkich.