Chociaż w tym roku nie bardzo widać nasze działania , nie oznacza to, że Stowarzyszenie nic nie robi. Odwołane zostały nasze festyny, szkolenia, warsztaty ale w spokoju pracujemy dalej. Na terenie Jabłonki, Nataci Wielkiej i Małej postawiliśmy tabliczki z numerami budynków. Do tej pory karetka pogotowia, kurier czy inne osoby miały trudności z dotarciem do określonej osoby. Ozdobą naszej „Krainy 7 osobliwości” będą też nowe rośliny ozdobne, ale efekt zobaczymy na wiosnę. Myślę, że będzie ładniej i łatwiej.
Efekty naszej pracy widać po wizerunku małego Wodnika na ternie Wikna, Jabłonki, Nataci Dużej i Nataci Małej. Niewiele byśmy zdziałali gdyby nie sponsorzy.Tabliczki zostały sfinansowane z programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Nidzickiego Funduszu Lokalnego. Za pomoc w realizacji dziękuję Sołectwu Jabłonka oraz pracownikom Urzędu Miejskiego w Nidzicy.

Bardzo dziękuję też wszystkim osobom oraz instytucjom, które tak życzliwie od lat nas wspierają.
A tym, którym podoba się to co robimy dla Was i chcieliby by nas wesprzeć finansowo podajemy konto , na które można przekazać nawet małą darowiznę na realizację kolejnych pomysłów „Razem dla wszystkich” możemy więcej!
Z górę dziękuję
Jolanta Ziemska
TROO „Razem dla wszystkich” , BS Nidzica 06 8834 0009 2001 0003 8058 0001