Witajcie!
Z największą radością informujemy, że nowe ilustrowane mapy turystyczne naszej pięknej Kraina Siedmiu Osobliwości wiszą już na tablicach przy drodze w Wiknie (koło placu zabaw), Jabłonce (koło świetlicy), Nataci Wielkiej (obok placu rekreacyjnego) oraz w Nataci Małej (naprzeciwko cmentarza). Mamy nadzieję, że wszystkie zawarte na mapie punkty i informacje będą pomocne zarówno dla mieszkańców, jak i turystów odwiedzających Krainę!
Zachęcamy wybrać się w jedno z wymienionych wyżej miejsc na jesienny spacer i obejrzeć na mapie naszą Krainę w istnie bajkowej scenerii. 
WODNIK OMULEK czeka już na swoich Gości!
JEST PIĘKNIE!
To już kolejna udana inicjatywa podjęta dzięki staraniom stowarzyszenia Towarzystwo Rozwoju Okolic Omulewa "Razem dla wszystkich" i zaangażowaniu Mieszkańców!
Mapa rysunkowa powstała w pracowni fikoty
Projekt pt. Odświeżamy „Krainę 7 Osobliwości” zrealizowaliśmy dzięki wsparciu z programu Działaj Lokalnie przedsięwzięcia Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności realizowanego przez Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz dzięki wsparciu Powiat Nidzicki Marcin Paliński Paweł Przybyłek - Wicestarosta Nidzicki ??? DZIĘKUJEMY!!! ?
Więcej zdjęć z projektu w galerii lub na fb